Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2858) in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/themes/the-children/functions.php on line 24

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
CZERWCOWY wiersz – wyliczanka. | Niepubliczne Przedszkole Podwodna Kraina - Niepubliczne Przedszkole Gdańśk Chełm

+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

CZERWCOWY wiersz – wyliczanka.

ŚLIMAK TOMEK

Ene due szumi rzeczka, po niej płynie wielka beczka.
A na beczce ślimak Tomek, co na grzbiecie nosi domek.
Ene, due, like, fake żabki płyną za ślimakiem.
Wszystkie mają nowe czapki, a na łapkach żółte klapki.
Ene due, ale draka! Nie dogonił nikt ślimaka.
Trudna rada”- rzekły żabki –
Chodźmy robić z piasku babki.”

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress