Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2858) in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/themes/the-children/functions.php on line 24

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
WIELKIE OTWARCIE JUŻ ZA NAMI | Niepubliczne Przedszkole Podwodna Kraina - Niepubliczne Przedszkole Gdańśk Chełm

+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

WIELKIE OTWARCIE JUŻ ZA NAMI

W niedzielę 30 kwietnia dzieci po raz pierwszy przekroczyły progi  przedszkola Podwodna Kraina. Pogoda dopisała i mimo długiego weekendu – frekwencja również. Wszyscy bawili się doskonale. Cieszymy się bardzo z tak licznego udziału Państwa  i z tego, że chętnych do naszego przedszkola z dnia na dzień przybywa. DZIĘKUJEMY !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress