Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2858) in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/themes/the-children/functions.php on line 24

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 643

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/vitalmania/podwodnakrainapl/public_html/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 660
Wiersze na LISTOPAD. | Niepubliczne Przedszkole Podwodna Kraina - Niepubliczne Przedszkole Gdańśk Chełm

+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Wiersze na LISTOPAD.

3-4 latki   – Naprawimy misia” Cz.Janczarski

Kto misiowi urwał ucho?
No kto? pytam. Cicho, głucho.
Nikt się jakoś nie przyznaje…
Może jechał miś tramwajem?
Może upadł biegnąc z górki?
Może go dziobały kurki?
Może Azor go tarmosił
urwał ucho nie przeprosił?
Igła, nitka rączek para
Naprawimy misia zaraz.
O, już sterczą uszka oba!
Teraz nam się miś podoba!

5-6 latki  – Jesień u fryzjera” D.Gellner

Przyszła jesień do fryzjera:
– Proszę mną się zająć teraz!
Lato miało włosy złote,
ja na rude mam ochotę.
No, bo niech pan spojrzy sam,
rudo tu i rudo tam…
Mówi fryzjer: – Rzeczywiście!
Dookoła rude liście,
ruda trawa, rude krzaki,
chyba modny kolor taki.
Szczotka, grzebień, farby fura,
już gotowa jest fryzura.Woła jesień: –
W samą porę! Płacę panu muchomorem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress