DOBRY START DLA TWOJEGO DZIECKA BAWIĄC SWOJE DZIECI UCZ

Uprzejmie informujemy, że nasz nowy obiekt przy ulicy Chałubińskiego 1 w Gdańsku planujemy otworzyć
w październiku. Prace remontowe przebiegają z lekkim opóźnieniem. Nie wszystko jest zależne od nas (niestety). Liczymy na to, że okoliczności związane z panującą sytuacją nie wpłyną na dalsze przesunięcie terminu otwarcia Żłobka.
Pomyślnie zakończyliśmy rekrutację kadry do Żłobka. Podstawowa lista dzieci do naszej nowej placówki jest już zamknięta. Obecnie przyjmujemy zapisy tylko na listę rezerwową. Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na naszym FB, a w razie pytań do kontaktu z Właścicielem Podwodnej Krainy p. Iwoną Potapczuk – tel. 501 301 737 lub Dyrektorem p. Barbarą Dąbrowską – tel. 501 441 082.