Co będzie potrzebne w przedszkolu?

CO NALEŻY DOSTARCZYĆ PIERWSZEGO DNIA POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU

– kocyk, poduszeczka (podpisane)

– szczoteczka do zębów i kubeczek (podpisane)  – pastę do zębów zapewniamy,

– kapcie na zmianę podpisane wewnątrz (najlepiej na rzepy lub zatrzaski i z antypoślizgową podeszwą),

– dodatkowa para spodni, bluzka lub t-shirt, skarpety / rajstopy, majtki (w podpisanej reklamówce)

– jeżeli jest taka potrzeba – śliniak (podpisany) – szczególnie dla najmłodszych dzieci, które mają jeszcze problemy z samodzielnym jedzeniem,

– grzebyk lub szczotkę do włosów w dowolnym opakowaniu (podpisane),

– pieluszki jednorazowe, jeśli jeszcze dziecko ich używa + mokre chusteczki (zapakowane i podpisane)

WAŻNE!!!

Przedszkole posiada ubezpieczenie OC.

Nie ubezpieczamy obligatoryjnie dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) . Rodzice, jeżeli chcą, dokonują tego ubezpieczenia we własnym zakresie. Na życzenie Rodziców możemy przedstawić oferty NNW ubezpieczyciela.

Prosimy o zapoznanie się ze statutem naszego Przedszkola, który jest zamieszczony na stronie internetowej www.przedszkolepodwodnakraina.pl w zakładce KONCEPCJA.