+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Witamy serdecznie w Podwodnej Krainie

gdzie tworzy się magiczne światy, w których dzieci czują się tak wspaniale, że do domu nie chcą wracać wcale.

IMG-20180616-WA0012
orły edukacji 2023

Zapewniamy zdrowe, wysokiej jakości i różnorodne posiłki przygotowane przez firmę cateringową Pyszotka, która gotuje właśnie z myślą o najmłodszych. Całodzienne wyżywienie to: śniadania ( w tym dwa razy w tygodniu są to śniadania ciepłe), dwudaniowe obiady ( zupa, drugie danie) i podwieczorki. Posiłki są pełnowartościowe, odpowiednio zbilansowane i dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci.

Menu znajduje się na naszej stronie: www.przedszkolepodwodnakraina.pl. Należy wybrać placówkę: Żłobek Chałubińskiego lub Żłobek Cienista,  następnie zakładkę JADŁOSPIS.

Żłobek  Podwodna Kraina  znajduje się na osiedlu Chełm w dwóch lokalizacjach: w wyremontowanym od podstaw budynku, niedaleko kwiaciarni ELANIA, przy ul. Chałubińskiego 1 i na parterze bloku przy ul. Cienistej 28/66, niedaleko Kauflandu. Obie placówki mają  kameralny charakter. W budynku przy ul. Chałubińskiego mieści się jeden oddział żłobka i dwa oddziały przedszkolne.W pobliżu (ok. 5 minut) znajdują się dwa przystanki tramwajowe Chałubińskiego oraz Odrzańska i jeden przystanek autobusowy (ok.1 minuty) przy ul. Worcella (108, 118).
Przy budynku dostępne są miejsca parkingowe.
W lokalizacji Żłobka przy ul. Cienistej mieści się jeden oddział żłobkowy.
W pobliżu (ok. 5 minut) znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanek autobusowy (108,118, 227) Sikorskiego i Chełm-Cienista.
50m od budynku (obok Kauflandu) dostępne są miejsca parkingowe.

Nasi nauczyciele

Jesteśmy profesjonalną, doświadczoną kadrą z wymaganym wykształceniem. Spod naszych skrzydeł wychodzą dzieci, które są uspołecznione, kreatywne, doskonale się komunikują, potrafią rozwiązywać problemy i pracować w grupie pozostając jednocześnie sobą.
• Nie narzucamy sztywnych schematów lecz podkreślamy możliwości wielu rozwiązań.
• Rozwijamy indywidualizm dziecka.
• W naszej pracy stawiamy na elastyczność, gdyż powielanie tego samego modelu postępowania w stosunku do każdego dziecka nie przyniesie sukcesu.
• Dostosowujemy formy i metody pracy do osobowości i potrzeb dziecka.
Zespół naszego Żłobka to:
- miłość do dzieci
- odpowiedni zbiór cech osobowości i temperamentu
- predyspozycje pedagogiczne i powołanie.

Harmonijny rozwój talentów dziecka

Podczas pracy wychowawczej z dziećmi kształtujemy umiejętności życia w grupie, radzenia sobie ze stresem, a także budujemy Ich wiarę we własne siły
i możliwości. Rozbudzamy u naszych wychowanków potrzebę szeroko rozumianej aktywności, w tym także aktywności językowej.