+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Warunki lokalowe żłobek Chałubińskiego

Nasz nowy budynek został zaprojektowany i wyremontowany praktycznie od podstaw. Spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny. Budynek jest jednopoziomowy, posiada wentylację mechaniczną oraz system kamer rejestrujących m.in. wejście do budynku. Wejście jest zabezpieczone domofonem oraz monitorowane jest kamerami.

SALA

Posiadamy 1 salę dla dzieci, która jest doskonale dostosowana do prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Sala jest bardzo dobrze naświetlona światłem dziennym. Posiada  niezależną wentylację mechaniczną oraz wyjście ewakuacyjne. Ogrzewanie w całym budynku jest podłogowe, co daje dzieciom zimą wyjątkowy komfort. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.

Posiada wbudowane bezpieczne szafy typu KOMANDOR do przechowywania pomocy dydaktycznych i zabawek oraz miejsce na leżaczki. W celu zapewnienia bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków dzieciom i pracownikom wyposażyliśmy sale w krzesełka stoliki, funkcjonalne krzesełka na maluszków i leżaczki dla dzieci, firmy Moje Bambino.

ŁAZIENKA

Ścianki działowe między ubikacjami są przemyślane tak aby dzieciom dawały komfort i prywatność. Jednocześnie są na tyle niskie aby nauczycielki widziały co się w nich dzieje.
Wysokość i wielkość umywalek oraz ubikacji jest dostosowana do małych dzieci. W łazience znajduje się prysznic, miejsce do przebierania najmłodszych dzieci (przewijak) oraz nocniki.
W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły.

SZATNIA

Ważnym elementem wnętrza budynku jest szatnia. Posiada ona dwa wejścia/wyjścia: jedno prowadzi na przedsionek budynku, drugie bezpośrednio do sali.
W szatni znajdują się szafki na ubrania (wraz z wieszakiem w środku), szafka na buty i ławka do zmieniania obuwia. Na ścianie umieszczona jest tablica informacyjna.

Warunki lokalowe żłobek Cienista

Nasz lokal spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny. Żłobek jest jednopoziomowy, posiada wentylację mechaniczną oraz system kamer rejestrujących m.in. wejście do budynku. Wejście jest zabezpieczone domofonem oraz monitorowane jest kamerami.

SALA

Posiadamy 2 sale dla dzieci, które są doskonale dostosowane do prowadzenia zajęć opiekuńczych,wychowawczych i dydaktycznych. Jednocześnie może w nich przebywać 25 dzieci. Sale są bardzo dobrze naświetlone światłem dziennym. Posiadają też niezależną wentylację mechaniczną oraz wyjście ewakuacyjne. Duże przeszklone drzwi pomiędzy salami dają możliwość wygospodarowania większej przestrzeni do wspólnych zabaw dla dzieci. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.
W celu zapewnienia bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków dzieciom i pracownikom wyposażyliśmy sale w krzesełka stoliki i leżaczki dla dzieci, firmy Moje Bambino.

ŁAZIENKA

Ścianki działowe między ubikacjami są przemyślane tak aby dzieciom dawały komfort i prywatność. Jednocześnie są na tyle niskie aby „ciocie” widziały co się w nich dzieje.
Wysokość i wielkość umywalek oraz ubikacji jest dostosowana do małych dzieci.
W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły.

SZATNIA

Ważnym elementem wnętrza budynku jest szatnia. Posiada ona dwa wejścia/wyjścia: jedno prowadzi na zewnątrz budynku, drugie bezpośrednio do sali.
W szatni znajdują się szafki na ubrania (wraz z wieszakiem w środku), szafka na buty i ławka do zmieniania obuwia. Na ścianie umieszczona jest tablica informacyjna. Jest też miejsce do eksponowania prac plastycznych wykonanych przez dzieci.