+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Nasza kadra

Wiedząc, jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełni osoba dorosła staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasz zespół nieustannie motywuje wychowanków do odkrywania świata oraz dba, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

Nasi nauczyciele chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. 

Wszyscy nauczyciele pracujący w naszym Przedszkolu posiadają dyplomy wyższych uczelni pedagogicznych.Iwona Potapczuk – właściciel / zastępca dyrektora

Barbara Dąbrowska – dyrektor
-logopeda
-nauczyciel

Małgorzata Kowalska
-nauczyciel

Laura Słomska
-nauczyciel języka angielskiego

Anna Mikołajewska
– nauczyciel

Małgorzata Rohde
– nauczyciel

Laura Słomska
– nauczyciel j.angielskiego

Anna Skierka
– pedagog specjalny


Jadwiga Ziółkowska – pomoc nauczyciela
Dina Boklach – woźna
Sebastian Dąbrowski – pracownik gospodarczy