+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Warunki lokalowe przedszkole Chałubińskiego

Nasz lokal spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny. Przedszkole jest jednopoziomowe, posiada wentylację mechaniczną oraz system kamer rejestrujących m.in. wejście do budynku. Wejście jest zabezpieczone domofonem oraz monitorowane jest kamerami.

SALA

Posiadamy 2 sale dla dzieci, które są doskonale dostosowane do prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Jednocześnie może w nich przebywać 50 dzieci. Sale są bardzo dobrze naświetlone światłem dziennym. Posiadają też niezależną wentylację mechaniczną oraz wyjścia ewakuacyjne. Ogrzewanie w całym budynku jest podłogowe, co daje dzieciom zimą wyjątkowy komfort. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.
Posiadają wbudowane bezpieczne szafy typu KOMANDOR do przechowywania pomocy dydaktycznych i zabawek. W celu zapewnienia bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków dzieciom i pracownikom wyposażyliśmy sale w krzesełka stoliki i leżaczki dla dzieci, firmy Moje Bambino.

ŁAZIENKA

Ścianki działowe między ubikacjami są przemyślane tak aby dzieciom dawały komfort i prywatność. Jednocześnie są na tyle niskie aby nauczycielki widziały co się w nich dzieje.
Wysokość i wielkość umywalek oraz ubikacji jest dostosowana do małych dzieci.
W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły.

SZATNIA

Ważnym elementem wnętrza budynku jest szatnia. Posiada ona dwa wejścia/wyjścia: jedno prowadzi na zewnątrz budynku, drugie przez korytarz do sali.
W szatni znajdują się szafki na ubrania (wraz z wieszakiem w środku), szafka na buty i ławka do zmieniania obuwia. Na ścianie umieszczona jest tablica informacyjna.