+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Ubezpieczenie NNW żłobek

Ubezpieczenie NNW żłobkowe/ przedszkolne/szkolne dla dzieci jest ubezpieczeniem dobrowolnym i leży w gestii rodzica/opiekuna. Można mieć kilka polis NNW. W razie wypadku ubezpieczony otrzyma świadczenie z każdej polisy.

SZANOWNI RODZICE!
W roku szkolnym 2023/24 (wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom) istnieje możliwość ubezpieczenia dzieci w tzw. ubezpieczeniu grupowym na bardzo korzystnych warunkach, przygotowanych specjalnie dla naszego przedszkola i żłobka przez firmę brokerską Winsers sp. z o.o. działająca pod marką Remedium Ubezpieczenia.  Można ubezpieczyć dzieci oraz wnuki w jednym z podanych zakresów. Ubezpieczenie zawieramy przez internet – szkola.compensa.pl, wprowadzamy hasło: KOD DOSTĘPU: 045504 opłacamy je i drukujemy certyfikat, który przyjdzie po zarejestrowaniu płatności na podanego maila. Rodzic, którego dziecko uczęszcza do szkoły może ubezpieczyć również inne swoje dzieci uczęszczające do żłobka, przedszkola, innej szkoły na tym samym kodzie dostępu. Każde dziecko otrzyma osobny certyfikat.Sami Państwo dokonujecie wyboru składki i sumy ubezpieczenia. W razie pytań proszę o kontakt: e-mail: biuro@winsers.pl, tel.:531 284 212, w godz. 8.00-16.00.