+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Nasza kadra

Wiedząc, jak ważną rolę w życiu młodego człowieka pełni osoba dorosła staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasz zespół nieustannie motywuje wychowanków do odkrywania świata oraz dba, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

Nasi nauczyciele chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. 

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu posiadają dyplomy wyższych uczelni pedagogicznych.Iwona Potapczuk – właściciel / dyrektor administracyjny

Barbara Dąbrowska – dyrektor pedagogiczny,
-logopeda
-nauczyciel

Małgorzata Kowalska
-nauczyciel

Małgorzata Korczewska (Margo)
-nauczyciel języka angielskiego,

Krystyna Grzybowska – Milkiewicz
-nauczyciel

Jadwiga Ziółkowska – pomoc nauczyciela
Anna Dąbrowska – pomoc nauczyciela
Svitlana Karpiuk – pomoc