+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW przedszkolne, szkolne dla dzieci jest ubezpieczeniem dobrowolnym i leży w gestii rodzica/opiekuna. Można mieć kilka polis NNW. W razie wypadku ubezpieczony otrzyma świadczenie z każdej polisy.

 

SZANOWNI RODZICE!
W roku szkolnym 2021/22 (wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom) istnieje możliwość ubezpieczenia dzieci w tzw. ubezpieczeniu grupowym na bardzo korzystnych warunkach, przygotowanych specjalnie dla naszego przedszkola przez firmę brokerską Winsers sp. z o.o. działająca pod marką Remedium Ubezpieczenia.  Sami Państwo dokonujecie wyboru składki i sumy ubezpieczenia wpisując na stronie: https://szkola.compensa.pl otrzymany w przedszkolu login i hasło. Szczegółowych informacji udziela dyrektor przedszkola – p. Barbara Dąbrowska (tel. 501 441 082).