+48 501 301 737

biuro@przedszkolepodwodnakraina.pl

Warunki lokalowe przedszkole Cienista

Nasz lokal spełnia wszystkie wymagania prawa budowlanego, bezpieczeństwa i higieny. Przedszkole jest jednopoziomowe, posiada wentylację mechaniczną oraz system kamer rejestrujących m.in. wejście do budynku. Wejście jest zabezpieczone domofonem oraz monitorowane jest kamerami.

SALA

Posiadamy 2 sale dla dzieci, które są doskonale dostosowane do prowadzenia zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Jednocześnie może w nich przebywać 27 dzieci. Sale są bardzo dobrze naświetlone światłem dziennym. Posiadają też niezależną wentylację mechaniczną oraz wyjście ewakuacyjne. Duże przeszklone drzwi pomiędzy salami dają możliwość wygospodarowania większej przestrzeni do wspólnych zabaw dla dzieci. Wszystkie meble, zabawki, wykładziny posiadają odpowiednie certyfikaty wymagane dla tego typu obiektów.
W celu zapewnienia bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków dzieciom i pracownikom wyposażyliśmy sale w krzesełka stoliki i leżaczki dla dzieci, firmy Moje Bambino.

ŁAZIENKA

Ścianki działowe między ubikacjami są przemyślane tak aby dzieciom dawały komfort i prywatność. Jednocześnie są na tyle niskie aby nauczycielki widziały co się w nich dzieje.
Wysokość i wielkość umywalek oraz ubikacji jest dostosowana do małych dzieci.
W łazienkach temperatura wody jest regulowana przez termostat i nastawiona w ten sposób aby dzieci się nie oparzyły.

SZATNIA

Ważnym elementem wnętrza budynku jest szatnia. Posiada ona dwa wejścia/wyjścia: jedno prowadzi na zewnątrz budynku, drugie bezpośrednio do sali.
W szatni znajdują się szafki na ubrania (wraz z wieszakiem w środku), szafka na buty i ławka do zmieniania obuwia. Na ścianie umieszczona jest tablica informacyjna. Jest też miejsce do eksponowania prac plastycznych wykonanych przez dzieci.